بررسی تخصصی بروکر ارانته Errante

بروکرهای متنوعی که سالهای کمی است در دسترس تریدرها قرار گرفته‌اند، همگی به منظور تسهیل سرمایه‌گذاری و انجام معامله وارد بازار شده‌اند. تا تریدرها بتوانند با اطمینان کامل و در یک محیط امن اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید و فروش کالاها، شاخص‌ها، ارزها و موارد دیگر نمایند. ما قصد داریم در این مطلب به بررسی سابقه فعالیت و آشنایی بیشتر با بروکر ارانته Errante بپردازیم. 

بروکر ارانته از جدیدترین بروکرهایی است که وارد بازار فعالیت شده و به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار آن باشد. این بروکر در سال 2018 تاسیس شد تا به کاربران در سراسر جهان خدمات ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی ارائه نماید. مسلما در میان بروکرهای شناخته شده و معروفی که در سطح جهان وجود دارد، افراد به راحتی به یک بروکر تازه کار اجازه نمی‌دهند قدرت خود را نشان دهد.

اما با این وجود بروکر ارانته Errante در طی مدت زمان کمی که وارد بازار معاملات شده است، به دلیل مزایا و ویژگی‌های خاصی که دارد موفق شده است در میان کاربران ایرانی و جهانی به محبوبیت دست یابد. به گونه‌ای که باید آینده روشنی برای این بروکر در نظر بگیریم و منتظر باشیم به عنوان یک رقیب سرسخت و تازه نفس برای بروکرهای قدیمی وارد میدان شود. 

در جدول زیر می‌توانید اطلاعات کلی این بروکر را مشاهده کنید تا در ادامه مطلب به صورت تکمیلی در خصوص این اطلاعات و ویژگی‌ها مطالبی را بیان نماییم. 

بررسی بروکر ارانته Errante

نتیجه بررسی

سال تاسیس بروکر

2018

تعداد پلتفرم‌‌های ارانته

2 پلتفرم متاتریدر 4 و 5 

رگوله‌ها

CySec و FSA

حساب‌های بروکر ارانته

5 نوع حساب معاملاتی 

رگوله‌ها و نمادهای بروکر ارانته

بروکر ارانته موفق شده است توسط FSA و CySec رگوله شود. رگوله FSA یکی از رگوله‌های آفشور است که به نظر چندان از اعتبار بالایی برخوردار نیست. اما با این حال بروکر ارانته Errante موفق شده است این رگوله را دریافت کند تا به کاربران خود میزان امنیت و اعتبار خود را تثبیت کند. البته بروکر ارانته با کسب رگوله قبرس خیال کاربران خود را آسوده نموده است تا بتوانند با اطمینان بالایی از این بروکر برای انجام معاملات خود استفاده کنند. 

بیشتر کاربران اروپایی از بروکر ارانته Errante به دلیل دریافت رگوله قبرس استفاده می‌کنند. زیرا این رگوله از اعتبار بالایی برخوردار بوده و به کاربران اطمینان انجام معامله می‌دهند. در کنار این مسئله باید به نمادهایی اشاره کنیم که توسط این بروکر پشتیبانی می شوند. کاربران می توانند با استفاده از بروکر ارانته به راحتی اقدام به انجام معامله در بازار فارکس، بازار بورس آمریکا و بازار ارزهای دیجیتال نمایند.

زیرا بروکر ارانته Errante از نماد جفت ارزها، شاخص بورس، کریپتوکارنسی ها، سهام شرکت های بزرگ در دنیا و کالاهایی همچون نفت و طلا  به صورت 24 ساعته پشتیبانی میکند. با این تفاسیر باید این بروکر را یک بروکر معتبر معرفی کنیم و از آن با اطمینان برای انجام معاملات در بازارهای مالی استفاده نماییم. 

انواع حساب های بروکر ارانته Errante

بروکر ارانته از جمله بروکرهایی است که 4 حساب معاملاتی در اختیار کاربران خود قرار داده است. تمامی حساب های این بروکر ECN هستند و تنها در میزان واریزی اولیه و اسپرد با یکدیگر متفاوت هستند. از جمله حساب های بروکر ارانته باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. حساب ECN VIP: این حساب مخصوص کاربران وی آی پی بوده و کاربران باید حداقل 5 هزار دلار برای افتتاح حساب واریز اولیه داشته باشند. این حساب 3 دلار در لات از کاربران کمیسیون دریافت می کند و اسپرد آن 0.2 پیپ است.
 2. حساب ECN استاندارد: دومین حساب بروکر ارانته Errante به حداقل 50 دلار واریز اولیه برای افتتاح حساب نیاز دارد و میزان اسپرد آن 1 پیپ است.
 3. حساب Tailor Made: این حساب در بروکر ارانته دارای اسپرد 0.0 پیپ بوده و نیاز به واریز اولیه 15 هزار دلار برای افتتاح حساب دارد. در هر لات نیز 2 دلار کمیسیون از کاربران دریافت می کند.
 4. حساب ECN Premium: در این نوع از حساب های بروکر ارانته، حداقل میزان شارژ اولیه باید 1000 دلار باشد و اسپرد آن نیز به میزان 0.7 پیپ کاهش خواهد یافت.

روش های واریز و برداشت بروکر ارانته 

بروکر ارانته Errante نیز همچون دیگر بروکرهای محبوب در جهان، از روش های واریز و برداشت متنوعی پشتیبانی می کند. از این رو کاربران قادر هستند به روش های مختلفی در این سیستم اقدام به شارژ حساب خود نموده و یا از آن برداشت کنند. از جمله روش های واریز و برداشت ارانته باید به روش های زیر اشاره کنیم:

 • برداشت و واریز با بیت کوین
 • برداشت و واریز با اتریوم
 • واریز و برداشت با پرفکت مانی 
 • واریز و برداشت از طریق حواله بانکی
 • واریز و برداشت با ریپل
 • برداشت و واریز با تتر 
 • واریز و برداشت ریالی 

در میان تمامی این روش ها، مهمترین روش واریز و برداشت ریالی است که می توان از صرافی های معتبر اقدام به انجام این کار نمود. به همین دلیل کاربران ایرانی با اطمینان از بروکر ارانته Errante برای سرمایه گذاری و انجام معامله در بازارهای مختلف استفاده می کنند. 

مهمترین مزایا و معایب استفاده از بروکر Errante

تمام بروکرهایی که تاسیس شده و خدمات ویژه ای به کاربران در سراسر دنیا ارائه می دهند، از برخی مزایا و معایبی برخوردار هستند. بروکر ارانته Errante نیز همچون دیگر بروکرها ویژگی های خاصی دارد که باعث شده است تا بسیاری از کاربران تمایل داشته باشند از این بروکر تازه تاسیس برای معامله در بازار فارکس و بازار بورس جهانی استفاده کنند. از جمله مزایای مهمی که می توانیم برای این بروکر بیان کنیم، عبارتند از:

 

مزایای بروکر ارانته

معایب بروکر ارانته

ارائه حساب های اسلامی در تمامی حساب های معاملاتی 

عدم ارائه خدمات 24 ساعته به کاربران 

دارایی کمترین میزان اسپردها

عدم سابقه طولانی در بازار معاملات 

قابلیت برداشت و واریز ریالی 

 

دارای رگوله های معتبر CySec و FSA

 

پشتیبانی از زبان فارسی در سایت، تلگرام و ایمیل

 

لوریج تا میزان 1:500

 

پشتیبانی از نمادهای مختلف از جمله جفت ارزها، نفت و طلا، سهام، ارزهای دیجیتال و شاخص ها

 

بروکر ارانته Errante موفق شده است با داشته سابقه کوتاه، در کنار بروکرهای دیگر بالاترین امتیاز را به دست آورد. به همین دلیل بیشتر تریدرهای بازار فارکس و بورس آمریکا تمایل دارند از این بروکر برای سرمایه گذاری و معامله در بازارهای مالی استفاده کنند. به طور کلی می توانیم بروکر ارانته را یکی از بروکرهای معتبر و محبوب بدون کمیسیون برای کاربران در نظر بگیریم. 

 

 

میانگین = 5 / 5. | تعداد = 3