آموزش فارکس

اگر می‌خواهید به شکلی اصولی فارکس را یاد بگیرید، نباید بی‌گدار به آب بزنید! احتمالاً با تریدرهای زیادی مواجه خواهید شد که با این‌که سال‌هاست مشغول معامله هستند اما برخی از اصول بنیادین و بدیهی بازار را نمی‌دانند و نسبت به ساز و کار بازار شناخت کافی ندارند. یکی از عوامل مهم ضررده بودن اکثر تریدرها این است که به اندازه کافی روی یادگیری زمان نمی‌گذراند و خیلی سریع می‌خواهند معاملات خود را شروع کنند!

در این بخش در طی این سلسله مقالات با اصول کلی بازار فارکس آشنا شوید. اگر در ابتدا بعضی از مطالب را به طور کامل متوجه نشدید، نگران نباشید. در مراحل اول فقط قرار است یک دورنما و آشنایی کلی با بازار پیدا کنید. وقتی در مطالعه مطالب پیشرفت کنید، بسیاری از مطالب را بیشتر درک خواهید کرد.

پیش‌دبستانی

 

فارکس چیست؟

چگونه در فارکس معامله کنیم؟

چه زمانی معامله کنیم؟

چه کسی در فارکس معامله می‌کند؟

چرا در فارکس کار کنیم؟

سازوکار معاملات مارجین در فارکس چیست؟

دبستان

اگر بخش مقدماتی را مطالعه کرده‌اید و به اندازه کافی با سازوکار بازار فارکس آشنایی دارید کم‌کم باید به فکر آموزش‌های پیشرفته‌تر باشید. در سطح متوسطه پا را از آشنایی مقدماتی فراتر خواهیم گذاشت و درباره بروکرها، انواع روش‌های تحلیل و انواع استراتژی‌های معاملاتی خواهیم گفت.

همه چیز درباره بروکرهای فارکس

در ابتدای راه باید به دنبال انتخاب بروکر باشید. قبل از هرچیز باید بروکرها و انواع آن‌ها را بشناسید و بدانید چطور باید از خودتان در مقابل تخلفات احتمالی آن‌ها دفاع کنید. پس از آن نوبت انتخاب بروکر است. نگران نباشید، ما به شما کمک خواهیم کرد.

انواع روش‌های تحلیل در بازارهای مالی

انواع نمودار در فارکس

دبیرستان

book lover

سطوح حمایت و مقاومت

شمع‌های ژاپنی

فیبوناچی

مووینگ اوریج

اندیکاتورهای محبوب

دانشگاه

teaching

الگوهای نموداری

نقاط پیوت

امواج الیوت

الگوهای هارمونیک

واگرایی‌

روند

انواع شکست‌ سطوح

تحلیل بنیادی

نکاتی لازم برای فارغ التحصیلی

این دوره آموزشی فارکس از معتبرترین مقالات سایت‌های معتبر جهانی مثل سایت BabyPips تهیه شده است و از اعتبار کافی برخوردار است.

ما به هیچ‌کس توصیه نمیکنیم که در ابتدای راه برای آموزش هزینه‌های سنگین کند. توصیه ما همیشه استفاده از منابع متعدد آموزشی معتبر و رایگان است. پس از گذراندن یک دوره معتبر رایگان خودتان می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا به گذراندن یک دوره پولی نیز نیاز دارید یا خیر؟

این دوره به صورت گام به گام و از صفر به شما فارکس را آموزش می‌دهد. 

  • دوره پیش دبستانی
  • دوره دبستان
  • دوره دبیرستان
  • دوره دانشگاه و فارغ التحصیلی

این دوره هیچ پیش‌نیازی نمی‌خواهد. فقط به شور و شعف و انگیزه‌ی کافی برای یادگیری مستمر نیاز دارد.

میانگین = 4.4 / 5. | تعداد = 25