فارکس را از پایه یاد بگیرید

پیش‌دبستانی

runner_start

اگر می‌خواهید به شکلی اصولی فارکس را یاد بگیرید نباید بی‌گدار به آب بزنید! احتمالا با تریدرهای زیادی مواجه خواهید شد که با این‌که سال‌هاست مشغول معامله هستند اما برخی از اصول بنیادین و بدیهی بازار را نمی‌دانند و نسبت به ساز و کار بازار شناخت کافی ندارند. یکی از عوامل مهم ضررده بودن اکثر تریدرها این است که به اندازه کافی روی یادگیری زمان نمی‌گذراند و خیلی سریع می‌خواهند معاملات خود را شروع کنند!!

در این بخش در طی این سلسله مقالات با اصول کلی بازار فارکس یک آشنایی مقدماتی پیدا خواهید کرد. حتما مقالات این قسمت را با دقت کافی بخوانید. اگر بعضی از مطالب را به طور کامل نفهمیدید نگران نباشید. در این مرحله فقط قرار است یک دورنما و آشنایی کلی با بازار پیدا کنید. وقتی پیشرفت کردید خیلی از مطالبی را که در اینجا خوانده‌اید بیشتر درک خواهید کرد.

فارکس چیست؟

چگونه در فارکس معامله کنیم؟

چه زمانی معامله کنیم؟

چه کسی در فارکس معامله می‌کند؟

چرا در فارکس کار کنیم؟

سازوکار معاملات مارجین در فارکس چیست؟

دبستان

اگر بخش مقدماتی را مطالعه کرده‌اید و به اندازه کافی با سازوکار بازار فارکس آشنایی دارید کم‌کم باید به فکر آموزش‌های پیشرفته‌تر باشید. در سطح متوسطه پا را از آشنایی مقدماتی فراتر خواهیم گذاشت و درباره بروکرها، انواع روش‌های تحلیل و انواع استراتژی‌های معاملاتی خواهیم گفت.

همه چیز درباره بروکرهای فارکس

در ابتدای راه باید به دنبال انتخاب بروکر باشید. قبل از هرچیز باید بروکرها و انواع آن‌ها را بشناسید و بدانید چطور باید از خودتان در مقابل تخلفات احتمالی آن‌ها دفاع کنید. پس از آن نوبت انتخاب بروکر است. نگران نباشید. ما به شما کمک خواهیم کرد.

انواع روش‌های تحلیل در بازارهای مالی

انواع نمودار در فارکس

دبیرستان

book lover

سطوح حمایت و مقاومت

شمع‌های ژاپنی

فیبوناچی

مووینگ اوریج

اندیکاتورهای محبوب

دانشگاه (به زودی)

teaching

الگوهای نموداری

نقاطع پیوت

امواج الیوت

الگوهای هارمونیک

واگرایی‌

محیط بازار

انواع شکست‌ سطوح

تحلیل بنیادی

میانگین = 4.5 / 5. | تعداد = 8