هشدار! ایران بروکر نمی‌تواند مستقلا اعتبار این بروکر را تأیید کند.

در حال حاضر کار با این بروکر را توصیه نمی‌کنیم. اگر قصد افتتاح حساب در این بروکر داشتید از سرمایه‌گذاری مبالغ سنگین بپرهیزید.

نقد و بررسی بروکر لیدیا | Lidya Trade

بروکر لیدیا در سال‌های اخیر تبلیغات وسیعی در ایران انجام داده است.

این بروکر اهرم معاملاتی تا 1:200 ارائه کرده است. حداقل دپازیت دریافتی برای حساب‌های ارائه شده 300 و 500 دلار است؛ لیدیا حساب میکرو و یا سنتی ارائه نکرده است.

رگولاتوری و اعتبار لیدیا

بروکر لیدیا در سایت خود ادعا نموده است در FSA سنت وینسنت ثبت شده است. هرچند FSA تنها یک ثبت است و رگولاتوری نیست اما بر اساس جستجوی ما در سایت FSA حتی همین ثبت هم به نام لیدیا وجود ندارد.

 

اما با جستجوی نام شرکت ادعا شده هیچ ثبتی در FSA وجود ندارد. حتی با جستجوی Business Company Number هم به نتیجه‌ای دست نیافتیم. با این حال امیدواریم ما نتوانسته باشیم این مجوز را در سایت FSA بیابیم و مسئولین این بروکر مجوز سنت وینسنت را برای ما ارسال نمایند.

البته حتی اگر این بروکر ثبت سنت وینسنت هم داشته باشد کمک چندانی به اعتبار آن نمی‌کند چرا که بارها گفتیم FSA رگولاتوری نیست و عملا هیچ نظارتی بر فعالیت شرکت‌هایی که در آن ثبت می‌شوند ندارد. پس باید توجه کنید که بروکر لیدیا رگوله خاصی ندارد.

در ادامه با توجه به نظرات کاربران ایرانی و غیر ایرانی به بررسی وضعیت امنیت این بروکر خواهیم پرداخت.

نظر کاربران درباره بروکر لیدیا

درحال حاضر طبق تحقیقات انجام شده از کاربران داخل ایران، بسیاری از کاربران، این بروکر را کلاهبردار و یا اسکم نامیده‌اند؛

زیرا برای بسیاری از کاربران اتفاق افتاده که پس از چندین مرتبه واریز پول به روش‌ها متفاوت، امکان برداشت آن را نداشته‌اند و پشتیبانی بروکر نیز دیگر از هیچ طریقی پاسخگوی آنان نبوده است.

در حال حاضر نیز به ادعای مشتریاناین بروکر، مبلغ 96000 دلار از موجودی‌های کاربران ایرانی در این بروکر بلوکه شده و هیچ یک از پشتیبانی‌های آن نیز پاسخگوی این مشتریان مال‌باخته که بدون هیچ گونه تحقیقی در مورد رگولاتوری، امنیت و پشتیبانی این بروکر آن را انتخاب کرده‌اند، نیستند.

همانطور که ذکر شد با توجه به تحقیقات ایران بروکر، بروکر لیدیا از امنیت پایینی برخوردار بوده و ناراضیان زیادی نیز داشته است و جهت سرمایه گذاری پیشنهاد نمی‌گردد، هرچند تصمیم‌گیری در این مورد به عهده خود افراد است.

 

میانگین: 5 / 5. تعداد: 2

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
خدایاری

۲۱۰۰ دلار پول منو بلوکه کرده میگه کسه دیگه ای برای من ترید زده

ناشناس

سلام از چه طریقی واریز کردید؟