معرفی صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس در میان صرافی های  معتبر و شناخته شده در دنیا، از سال 1396 برای انجام مبادلات کاربران ایرانی تاسیس شد. این صرافی تاکنون موفق شده است بسیاری از قابلیت ها و ویژگیهای خود را با  بازارهای جهانی هماهنگ کرده و کاربران ایرانی زیادی را به سمت خود جذب کند. 

صرافی نوبیتکس یکی از بهترین صرافی هایی است که در میان کاربران ایرانی محبوبیت دارد. این صرافی در اصل یک اکسچنج آنلاین بوده و به صورت تمام اتوماتیک خدمات لازم را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. نوبیتکس در اصل از سه واژه مجزا تشکیل شده است که در معنای کلی انجام یک معامله مطمئن را بیان می کند. 

 

فهرست مطالب این مقاله
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ورود به سایت نوبیتکس| Nobitex

  این صرافی سایت مناسبی دارد و کار با آن بسیار راحت است. 

  ورود به سایت اصلی صرافی نوبیتکس

  بررسی تخصصی صرافی نوبیتکس

  تریدرهای با تجربه این نکته را می دانند که انتخاب یک صرافی مطمئن برای انجام معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، مهمترین مسئله ای است که باید به آن توجه کنند. از این رو بهترین صرافی را انتخاب کرده و از طریق آن معامله انجام می دهند. اما افراد تازه وارد لازم دارند که ابتدا با صرافی های معتبر آشنا شده و سپس یکی از این صرافی ها را برای انجام معاملات خود انتخاب کنند. 

  سالهای کمی است که خرید و فروش ارزهای دیجیتالی در ایران رونق گرفته است. اما با این حال هر روز کاربران بیشتری تمایل به انجام معامله با استفاده از این رمز ارزها می یابند. زیرا ویژگی های خاصی که ارزهای دیجیتالی دارند باعث شده است تا آنها سرمایه گذاری و انجام تراکنش های مالی خود از طریق رمز ارزها را مطمئن تر بدانند. 

  ویژگی های مهم صرافی نوبیتکس Nobitex

  مسلما هر صرافی که در جهان به محبوبیت و شهرت می رسد، از ویژگی ها و مزایای خاصی برخوردار است. نوبیتکس نیز به عنوان یکی از شناخته شده ترین صرافی های مبادله ارزهای دیجیتال، از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. کاربرانی که از این صرافی برای انجام مبادلات خود استفاده می کنند، می توانند به صورت 24 ساعته و آنلاین خدمات لازم را از صرافی دریافت کنند. 

  از سوی دیگر صرافی نوبیتکس مجهز به بازار دمو بوده و افراد مبتدی میتوانند پیش از آغاز سرمایه گذاری در این صرافی، با تکنیک های مختلف آن آشنا شوند. ویژگی دیگری که منجر به محبوبیت نوبیتکس شده است، سطوح مختلف احراز هویت کاربران این سیستم است. که این مسئله منجر به جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری احتمالی می شود. 

  کاربران در صرافی نوبیتکس قادر خواهند بود به صورت آنی اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نموده و توکن های خود را در کیف پول های دیجیتال ذخیره کنند. از دیگر ویژگی های مهمی که این صرافی نسبت به صرافی های دیگر دارد، بی تاثیر بودن تحریم ها در انجام مبادلات کشورهای مختلف است. یعنی کاربران ایرانی، کره شمالی، عراقی، یمنی و دیگر کشورهای تحریم شده می توانند با استفاده از این صرافی اقدام به انجام تراکنش با دیگر کشورها نمایند.

  نحوه محاسبه کارمزدها در صرافی Nobitex

   هر صرافی میزان کارمزد مشخصی برای کاربران خود تعیین کرده است، که در زمان انجام معاملات رمز ارزها باید توسط تریدرها پرداخت شود. میزان کارمزدی که صرافی نوبیتکس برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی تعیین نموده است، به صورت درصد از مبلغ کل معامله خواهد بود. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که میزان کارمزدی که توسط صرافی ها دریافت می شود، تنها مختص به یکی از طرفین نیست.

  یعنی هر دو طرف معامله چه خریدار و چه فروشنده ملزم به پرداخت کارمزد معاملات خود در صرافی نوبیتکس خواهند بود. برای محاسبه میزان کارمزد معاملات باید به درصد از حجم دارایی درخواستی توجه شود. مثلا اگر شخصی تمایل به فروش ارز دیجیتالی بیت کوین داشته باشد، تا بتواند ارز ریال دریافت کند، باید میزان کارمزد به صورت درصد از ریال کسر شود. 

  در حالی که اگر شخصی بخواهد اقدام به خرید ارز دیجیتالی بیت کوین با ریال نماید، میزان کارمزد معامله به صورت درصد از بیت کوین تعیین خواهد شد. پیش از آنکه بخواهید در صرافی نوبیتکس اقدام به ثبت نام نمایید، می توانید مبلغ دقیق کارمزد را برای انجام معاملات خود مشاهده نموده و مورد بررسی قرار دهید. 

  بسته به میزان حجم معاملات در صرافی نوبیتکس کارمزدها به این صورت دسته بندی می شوند. 

  • کمتر از 10 میلیون تومان کارمزد در طی 30 روز، 0.35% کارمزد معاملات
  • بین 10 تا 50 میلیون تومان معامله در طی 30 روز، 0.3% کارمزد معاملات 
  • بین 50 تا 100 میلیون معامله در طی 30 روز، 0.25% کارمزد معاملات
  • بیش از 100 میلیون تومان معامله در طی 30 روز، 0.2% کارمزد معاملات

  در خصوص میزان کارمزدی که باید در زمان برداشت ارزهای دیجیتالی پرداخت شود نیز، باید حداقل برداشت رمز ارز از صرافی نوبیتکس را مورد بررسی قرار داد. 

  اپلیکیشن موبایل و سایت نوبیتکس

  سایت نوبیتکس پلتفرم‌های معاملاتی خود را به خوبی توسعه داده است. شما هم می‌توانید در سایت این صرافی به صورت آنلاین ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را خرید و فروش کنید و هم می‌توانید از اپلیکیشن موبایل این صرافی استفاده کنید.

  مقایسه‌ی دو صرافی والکس و نوبیتکس 

  دو صرافی به ظاهر مشابه که در ایران فعالیت می کنند، هر یک دارای مزایا و معایب خاصی هستند. کاربرانی که تمایل دارند اقدام به استفاده از صرافی والکس یا نوبیتکس نمایند، بهتر است ابتدا این دو صرافی را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهند. هر چند بسیاری از تریدرها استفاده از صرافی نوبیتکس را به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایای بهتر پیشنهاد می دهند. 

  به طور کلی می توانیم میام دو صرافی معتبر والس و نوبیتکس چند تفاوت مهم را بیان کنیم. از جمله مهمترین این تفاوت ها عبارتند از:


  صرافی والکس

  صرافی نوبیتکس

  کارمزد بالا

  کارمزد مناسب برای تبادل ریالی و تتر 

  پشتیبانی از 8 ارز دیجیتالی

  پشتیبانی از 11 ارز دیجیتالی 

  حجم معاملاتی پایین 

  حجم معاملاتی 2 برابر والکس و شفافیت قیمتی بین خرید و فروش رمز ارزها

  امنیت بالا

  امنیت بالا

  پشتیبانی از مشتریان 

  پشتیبانی از مشتریان 

  عدم ارائه اپلیکیشن

  اپلیکیشن مخصوص نوبیتکس برای تریدینگ


  با تمام این تفاسیر باید بگوییم خرید و فروش و انجام معامله در صرافی نوبیتکس نسبت به دیگر صرافی ها از اعتبار بالاتری برخوردار است. در هر حال کاربران ایرانی از هر دو صرافی برای انجام معاملات خود در بازار رمز ارزها استفاده می کنند. در کنار این تفاوت ها باید به یک ویژگی مطلوب در نوبیتکس نیز اشاره کنیم، آن هم تبدیل رمز ارزها به ریال و تبدیل ریال به رمزارز است. 

  بسیاری از صرافی ها واریز و برداشت ریالی انجام نمی دهند که این مسئله برای کاربران ایرانی مشکلاتی را به بار آورده است. اما کاربرانی که در نوبیتکس معامله انجام می دهند، می توانند به راحتی ریال پرداخت کرده و ارز دیجیتال خریداری کنند، یا رمز ارزهای خود را به فروش رسانده و برداشت ریالی داشته باشند.

  پرسش‌های مکرر

  برای ورود به سایت اصلی کوینکس کلیک کنید. 

  صرافی نوبیتکس معتبرترین و بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایران است. تا کنون مشکل خاصی برای این صرافی پیش نیامده و موردی گزارش نشده است. اما با این حال یادتان باشد تا حدامکان پول و کوین خود را در صرافی نگه ندارید و آن را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید.

  • کمتر از 10 میلیون تومان کارمزد در طی 30 روز، 0.35% کارمزد معاملات
  • بین 10 تا 50 میلیون تومان معامله در طی 30 روز، 0.3% کارمزد معاملات 
  • بین 50 تا 100 میلیون معامله در طی 30 روز، 0.25% کارمزد معاملات
  • بیش از 100 میلیون تومان معامله در طی 30 روز، 0.2% کارمزد معاملات

  صرافی بایننس بزرگترین صرافی خارجی است که محبوبیت بالایی دارد اما به خاطر عدم خدمات‌دهی به ایرانیان بسیاری از افراد کار با نوبیتکس را ترجیح می‌دهند.

  در داخل ایران صرافی والکس، رمزینسک، اکسیر و ... از رقبای این صرافی محسوب می‌شوند.

  خیر، این صرافی یک صرافی ایرانی و قانونی است و مثل صرافی بایننس نیازی به پنهان کردن آی پی ایران ندارید. 

  برای ثبت نام کلیک کنید 

  میانگین = 0 / 5. | تعداد = 0