معرفی صرافی اوکی اکسچنج Ok-Ex

در میان صرافی های معتبر و با سابقه ای که سالهای زیادی در ایران فعالیت می کنند، باید به صرافی اوکی اکسچنج اشاره کنیم. این صرافی فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده و در ابتدای فعالیت خود تنها محدود به خرید و فروش چند ارز دیجیتال خاص بود. ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین تنها رمز ارزهایی بودند که در این صرافی مورد معامله قرار می گرفتند. 

پس از کسب محبوبیت صرافی اوکی اکسچنج در میان کاربران ایرانی، این صرافی سطح فعالیت خود را ارتقا بخشید و ارزهای دیجیتال بیشتری برای خرید و فروش در اختیار کاربران خود قرار داد.  تمام صرافی های معتبری که در ایران استفاده می شوند، به دلیل داشتن برخی مزایا و معایب از درجه محبوبیت متفاوتی برخوردار هستند. 

فهرست مطالب این مقاله
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ورود به سایت اوکی اکسچنج| OK-EX

  این صرافی سایت مناسبی دارد و کار با آن بسیار راحت است. 

  ورود به سایت اصلی صرافی اوکی اکسچینج

  اگر تمایل دارید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید، بهتر است ابتدا صرافی معتبری بیابید که با استفاده از آن بتوانید رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید. یک صرافی معتبر باید از سرعت بالا در خرید و فروش ارزهای دیجیتال برخوردار باشد و از رمز ارزها محبوب و جدیدی که وارد بازار میشوند به خوبی پشتیبانی کند. 

  مدیران صرافی اوکی اکسچنج، این صرافی را به عنوان برترین صرافی در ایران معرفی می کنند که از بستر امنی برای انجام معاملات برخوردار است. می توانید با خیال راحت سرمایه و دارای خود را در این صرافی مورد معامله قرار داده و سود خوبی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به دست آورید. 

  سکه های پشتیبانی شده در صرافی OKex

  اولین و مهمترین مسئله ای که کاربران در استفاده از یک صرافی به آن توجه میکنند، سکه هایی است که توسط این صرافی پشتیبانی می شود. صرافی اوکی اکسچنج از جمله صرافی های معتبری است که از دو پلتفرم مجزا برخوردار بود و از این رو قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. هر یک از این پلتفرم های از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که لازم است هر یک از آنها را به صورت مجزا بررسی کنیم.

  پلتفرم اول صرافی اوکی اکسچنج مربوط به خرید و فروش است که با وجود محبوبیت زیاد، امروزه دیگر از این پلتفرم ها استفاده نمی شود. اما در این صرافی بیش از 300 سکه پشتیبانی می شود که کاربران میتوانند اقدام به خرید و فروش آنها در صرافی اوکی اکس نمایند. اما بخش دیگری نیز در این صرافی وجود دارد که تنها از 5 کوین معروف پشتیبانی می کند.

  یعنی کاربران تنها می توانند در این پلتفرم اقدام به خرید و فروش و معامله سکه هایی از جمله بیت کوین، داج کوین، تتر، اتریوم و لاین کوین نمایند. با تمام این تفاسیر بیشتر افرادی که از صرافی اوکی اکسچنج برای انجام معاملات خود استفاده می کنند، به دلیل امنیت فوق العاده بالای آن است. این صرافی با داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه معامله رمز ارزها، تاکنون دچار مشکل هک نشده است.

  به همین دلیل می توان با خیال راحت به این صرافی اعتماد نموده و از آن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و انجام معامله در زمینه رمز ارزها استفاده کرد. 

  نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی اوکی اکسچنج

  برای آنکه بتوانید از صرافی های معتبر ایرانی اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایید، لازم است ابتدا در صرافی مورد نظر ثبت نام کنید. تمامی مراحل ثبت نام در صرافی اوکی اکس به زبان فارسی است و می توانید به راحتی اقدام به ثبت نام نمایید. شما برای ثبت نام نیاز به شماره ملی و شماره شناسنامه خود خواهید داشت.

  پس بهتر است تمام مدارک لازم برای ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج را آماده کرده و سپس اقدام به ثبت نام در سایت صرافی نمایید. حتما به خاطر داشته باشید که اگر تمایل دارید در صرافی مورد نظر خود اقدام به انجام معامله و خرید و فروش رمز ارز نمایید، حساب کاربری خود را تایید کنید. برای این کار نیاز به ثبت کارت بانکی و ارسال مدارک احراز هویت خواهید داشت. 

  پس از انجام این مراحل شما قادر خواهید بود از کیف پول های دیجیتال صرافی اوکی اکس نیز برای ذخیره و نگهداری ارزهای دیجیتالی خریداری نموده خود نمایید. برای خرید رمز ارزها از صرافی اوکی اکسچنج باید مقداری پول به حساب خود واریز کرده و سپس اقدام به خرید ارز دیجیتال نمایید. اما در صورتی که تمایل به فروش توکن های رمز ارز خود دارید، کافیست بر روی دکمه تبادل ارز کلیک کرده و رمز ارز مورد نظر خود برای فروش را انتخاب کنید.

  شما در مقابل این رمز ارز قیمت را وارد کرده و دکمه ادامه را بزنید. این مرحله به اتمام رسیده و شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را برای فروش عرضه نموده اید. 

  صرافی OKex

  مزایا و معایب استفاده از صرافی اوکی اکسچنج

  مهمترین مزایا و معایبی که می توانیم برای صرافی اوکی اکسچنج بیان کنیم، عبارتند از:

  مزایا

  معایب

  دارای رابط کاربری خوب 

  میزان حجم معاملاتی پایین

  دارای امکانات پیشرفته برای تریدینگ

  پشتیبانی کردن از تنها 5 کوین در بخش تریدینگ

  میزان کارمزد پایین معاملات به میزان 0.2%

  بروز مشکلات مختلف برای کاربران 

  پشتیبانی از بیش از 300 آلت کوین در پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال 

  عدم استفاده از بازار بین المللی تتر برای کاهش میزان کارمزد

  امنیت فوق العاده بالا 

  عدم ذخیره اندیکاتورها 

  برخورداری از تایم فریم های متنوع

   

  دارای سیستم پشتیبانی حرفه ای 

   

  برخورداری از کیفیت نموداری بالا

   

  دارای محیط کاربر پسند

   

  پشتیبانی از واریز و برداشت ریالی 

   

  میزان هزینه های در صرافی OKex

  میزان کارمزدی که صرافی ها برای انجام معاملات از کاربران خود دریافت می کنند، مسئله مهمی است که باید پیش از ثبت نام در صرافی مورد نظر به آن توجه نمایید. صرافی اوکی اکسچنج از جمله صرافی های معتبری در ایران است که از میزان کارمزد پایینی برخوردار است. بالاترین هزینه ای که کاربران برای معامله در این صرافی می پردازند، 0.15% برای ارسال تراکنش و 0.2% برای دریافت تراکنش است. 

  این میزان هزینه مناسب صرافی اوکی اکسچنج منجر شده است که کاربران زیادی اقدام به استفاده از این صرافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایند. البته مسئله دیگری که منجر شده است تا محبوبیت اوکی اکس نسبت به دیگر صرافی ها بیشتر شود، امنیت بالای این سیستم برای انجام تراکنش های مالی است. پس میتوانید با اطمینان بالا از اوکی اکس بای انجام تراکنش های مالی خود استفاده نمایید. 

  پرسش‌های مکرر

  برای ورود به سایت اصلی اوکی اکسچنج کلیک کنید. 

  بله. در حال حاضر این صرافی از اعتبار کافی برخوردار است. اما همواره باید جانب احتیاط را رعایت کنید و مبالغ خود را به کیف پول شخصی واریز نمایید.

  بالاترین هزینه ای که کاربران برای معامله در این صرافی می پردازند، 0.15% برای ارسال تراکنش و 0.2% برای دریافت تراکنش است. 

  میانگین = 0 / 5. | تعداد = 0