آشنایی کامل با صرافی ProBit؛ یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال

صرافی ProBit از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده و در کره جنوبی مستقر است. طبق گزارشات اعلام شده این صرافی از جمله صرافی های معتبری است که از یک وب سایت کاملا پیشرفته و قابل دسترس برخوردار است. کاربرانی که تمایل دارند وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند و با خرید و فروش رمز ارزها دارایی های خود را افزایش دهند، می توانند از خدمات گسترده این صرافی بهره مند شوند. 

نکته ای که منجر شده است تا صرافی ProBit به یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان تبدیل شود، ویژگی های خاص و منحصر به فرد آن است. این صرافی به کاربران خود این امکان را می دهد که با سرعت بیشتری بتوانند در بازار جهانی اقدام به انجام معامله نمایند. زیرا در هر ثانیه حداقل 1.500.000 تراکنش توسط این صرافی انجام می شود. 

از سوی دیگر باید ProBit را سیستم مبادله ای کوین به کوین به شمار آوریم که از امنیت فوق العاده بالایی نیز برخوردار است. کاربرانی که تمایل دارند از این صرافی برای انجام تراکنش ها و معامله های خود استفاده کنند، بهتر است از کیف پول های معتبری استفاده کرده و ارز دیجیتال خود را در این کیف پول ها ذخیره کنند. در ادامه بیشتر با ویژگی ها و مزایای ProBit آشنا خواهید شد. 

ویژگی های خاص و منحصر به فرد صرافی ProBit

هر صرافی که توسط کاربران در سطح جهان انتخاب می شود، دارای مزایا و ویژگی های خاصی است. ProBit نیز به عنوان یکی از صرافی های معتبر دارای برخی ویژگی های منحصر به فردی است که از جمله مهمترین آنها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

دارای بستر معاملاتی یکپارچه:

صرافی ProBit از جمله صرافی هایی است که دارای محیط مناسب برای انجام معاملات یکپارچه است. افرادی که به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اند، می توانند به راحتی از این سیستم استفاده کنند. زیرا سادگی معامله با صرافی پروبیت برای تازه واردان به این بازار مناسب است. پس از ورود به وب سایت این صرافی شما یا یک طرح کاربرپسند مواجه می شوید که اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید با استفاده از این سیستم معاملات خود را در بهترین حالت مورد تحلیل قرار داده و پس از آن اقدام به انجام معامله در بازار ارزهای دیجیتال نمایید. 

امنیت فوق العاده بالای صرافی :ProBit

 پروبیت دارای بهترین محافظ های امنیتی است که کاربران می توانند با اطمینان از آن استفاده کنند. از سوی دیگر این صرافی احراز هویت از کاربران خود انجام می دهد و به همین دلیل می توان بدون نگرانی از هک شدن سیستم صرافی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمود. 

پشتیبانی از 150 جفت رمز ارز: 

صرافی های زیادی هستند که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. اما تنها برخی از این صرافی ها از تعداد زیادی جفت ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. صرافی ProBit بیش از 150 ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند و از این رو کاربران می توانند با تنوع بالایی در این صرافی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند. پشتیبانی از رمز ارزهای زیاد توسط صرافی ها به کاربران این اجازه را می دهد که از هر جفت انتخابی که می خواهند استفاده کرده و سود ببرند. 

دسترسی به مزایای Native Probit Token:

افرادی که توکن های پروبیت بومی را خریداری کرده اند، از این صرافی پاداش های مناسبی دریافت کردند. در صورتی که بخواهید رمز ارز پروبیت خود را نگهداری کنید می توانید از تخفیف هزینه معاملاتی تا 0.03 درصد برخوردار شوید. کاربران قادر هستند با سهام توکن های PROB را تهیه نموده و هزینه های معاملات خود را تا 100 درصد بازپرداخت کنند. 

پشتیبانی مناسب صرافی پروبیت:

تمام تاجران و معامله گران در معاملات روزانه خود با چالش های زیادی مواجه می شوند. صرافی هایی که پشتیبانی سریعی دارند می توانند نسبت به صرافی های دیگر خدمات بهتر و بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهند. صرافی ProBit از جمله صرافی هایی است که به صورت تمام وقت و 24 ساعته پشتیبانی لازم را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. تا بتوانند به زبان های مختلف با این صرافی ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را پاسخ دهند. 

چگونگی ایجاد حساب در صرافی بروبیت

پس از آنکه صرافی مورد نظر خود را برای انجام تراکنش های مالی انتخاب کردید، لازم است ابتدا در این صرافی حساب کاربری ایجاد کنید. ایجاد حساب کاربری در صرافی ProBit نسبت به صرافی های دیگر آسان تر است. کافیست کاربر وارد وب سایت رسمی پروبیت شده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. البته قبل از کلیک بر روی این دکمه لازم است فرم ارائه شده توسط صرافی را تکمیل کنید و تمام کادرهای آن را علامت بزنید. 

در مرحله بعد پنجره ای پیش روی شما باز می شود که باید ربات نبود خودتان را در مراحل ثبت نام تایید کنید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام و یادداشت ایمیل، باید منتظر کد تایید ایمیل باشید. این کد را پس از دریافت کپی کنید و در محل ارائه شده جایگذاری نمایید. برای آنکه بتوانید در صرافی ProBit تجارت کنید، لازم است تمامی مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید. 

پس از تایید اطلاعات شخصی شما توسط صرافی لازم است یک عکس از گذرنامه یا شناسنامه و تصویری از کارت شناسایی خود جهت احراز هویت بارگذاری نمایید. پس از اتمام تمامی این مراحل، حساب کاربری شما آماده شده و می توانید اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال از این صرافی کنید. 

نتیجه گیری 

با تمام توضیحاتی که در خصوص صرافی ProBit ارائه نمودیم، می توانیم این صرافی را یک صرافی معتبر به شمار آوریم که ارزش صرف وقت برای انجام معامله را دارد. دلیل اصلی این مسئله نیز پوشش جهانی و ویژگی های پیشرفته این صرافی است. می توانید جفت های ارزی بسیار متنوعی را در این صرافی مشاهده کرده و پس از انتخاب بر روی این جفت های ارزی سرمایه گذاری کنید. 

نکته دیگری که منجر به محبوبیت صرافی ProBit شده است، وضعیت امنیتی فوق العاده بالای آن است. کاربران می توانند بدون نگرانی از هک شدن این صرافی، دارایی های خود را به ار دیجیتال تبدیل کرده و اقدام به انجام تراکنش های مالی نمایند. 

پرسش‌های مکرر

برای ورود به سایت اصلی کوینکس کلیک کنید. 

صرافی ProBit از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده و در کره جنوبی مستقر است. طبق گزارشات اعلام شده این صرافی از جمله صرافی های معتبری است که از یک وب سایت کاملا پیشرفته و قابل دسترس برخوردار است.

باید ProBit را سیستم مبادله ای کوین به کوین به شمار آوریم که از امنیت فوق العاده بالایی نیز برخوردار است. کاربرانی که تمایل دارند از این صرافی برای انجام تراکنش ها و معامله های خود استفاده کنند، بهتر است از کیف پول های معتبری استفاده کرده و ارز دیجیتال خود را در این کیف پول ها ذخیره کنند

صرافی ProBit بیش از 150 ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند و از این رو کاربران می توانند با تنوع بالایی در این صرافی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایند. پشتیبانی از رمز ارزهای زیاد توسط صرافی ها به کاربران این اجازه را می دهد که از هر جفت انتخابی که می خواهند استفاده کرده و سود ببرند. 

میانگین: 0 / 5. تعداد: 0